Půjčit si v současné době můžete opravdu leckde, nabízí se banka, přátelé a známí, rodina a různé nebankovní společnosti, kterých se v posledních letech objevilo doslova jako hub po dešti. Co takhle zvážit Tesco půjčku bez uvedení příjmů?

Tesco není jen skvělým obchodním domem, kde najdete vše, co zrovna potřebujete. Jde tu o mnohem víc, můžete si zde sjednat i velmi výhodnou půjčku. Na internetových stránkách tohoto obchodního domu najdete vše potřebné, včetně kalkulačky, kde si spočítáte, jak by mohlo v ideálním případě splácení vašeho úvěru probíhat. Půjčit si přitom můžete poměrně hodně, horním stropem je částka půl milionu korun (minimem je pak naproti tomu dvacet tisíc korun). Žádné výpisy z účtu, uvádění příjmů, ručitel nebo tak podobně. Dokonce

Půjčka z iTesca

Půjčka z iTesca

vám bude odpuštěn i poplatek za vedení úvěrového účtu a nebudete „pokutováni“ za předčasné splacení půjčky, jak tomu v dnešní době bohužel v některých případech bývá.

V případě potřeby můžete u Tesco půjčky bez uvedení příjmů i měnit výši měsíčních splátek nebo si nechat pojistit svou schopnost splácet. Ba co víc, čtyřikrát v průběhu splácení si můžete měsíční splátku nechat i odložit. Každý z nás se totiž dostane do situace, kdy v daném měsíci s financemi moc nevychází a takovýto odklad může přijít více než vhod.

Tesco půjčku bez uvedení příjmů lze snadno vyřídit i pomocí jediného telefonního hovoru, nicméně – proč si během vyřizování nezajít nakoupit právě do tohoto proslulého velkoobchodu? Žádost o úvěr si můžete sjednat i online, k tomu je připravený na oficiálních webových stránkách krátký formulář, na jehož základě budete posléze kontaktován.  Na tomtéž místě se dozvíte vše potřebné a co víc – můžete třeba zavolat i na infolinku, kde telefonisté rádi zodpoví jakýkoliv z vašich dotazů!