Slyšeli jste už o sms půjčkách od společnosti Credia? To je škoda, jde totiž o velmi výhodnou nabídku.Kromě jiného – můžete si například půjčit až čtvrt milionu – neboli dvě stě padesát tisíc – korun.

Vyřízení sms půjčky Credia je naprosto zdarma, neplatíte tedy jinými slovy žádné poplatky za zprostředkování.

A jako by to ještě nestačilo, můžete si extra pojistit svou vlastní schopnost splácet, takže se ani není čeho bát i v tomto ohledu. Pokud je vám nejméně 18 (a nejvýše 67 let), řadíte se k občanům ČR a disponujete čistým měsíčním příjmem vyšším než osm tisíc korun českých, jste samozřejmě zaměstnaní a vlastníte svůj bankovní účet, je v tom případě vyhráno a můžete požádat o tuto půjčku.

Sms půjčky Credia se vlastně řadí mezi spotřebitelské nebankovní úvěry, které jsou takzvaně neúčelové. Nemusíte tedy vysvětlovat konkrétní důvod, proč si tu či onu půjčku vlastně berete, podobný zásah do soukromí umí být hodně nepříjemný a dnešní poskytovatelé úvěrů od něj pomalu ale jistě (a nakonec i rádi, protože tím vyjdou veskrze vstříc zákazníkovi) ustupují.

Sms půjčky a jejich obstarávání patří mezi ty prakticky vůbec nejjednodušší činnosti, jaké si vůbec můžete představit. Stačí vlastně jen zvednout mobilní telefon a napsat sms zprávu, kde uvedete své jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště a číslo vašeho bankovního účtu. Víc opravdu není třeba!

Schválení se očekává v řádu minut, stejně jako přímé odeslání financí na váš účet. Proč tedy v případě potřeby něco takového nevyzkoušet? Každý si jistě myslí, že půjčit si peníze je nějak ostudné – ale proč vlastně? Společenské dogma o dlužnících je už dávno passé, na místo této zvláštní premisy totiž nastoupila prostá logika, která velí čas od času vzít si nějaký ten úvěr.