Každý z nás někdy tu nebo tam potřebuje půjčit peníze, dnešní doba plná elektroniky dává navíc přednost co největší rychlosti. Co takhle zkusit sms půjčky, které dostanete bez nahlížení do registru dlužníků a samozřejmě prakticky ihned?

SMS půjčka bez registrů

SMS půjčka bez registrů

Není nic snažšího, sms půjčky bez registru ihned nabízí celá řada společností, která se orientuje na nebankovní úvěry. Stačí zvednout telefon a požádat pomocí jediné sms o finanční půjčku, která může zažehnat vaše trable s pořízením nové televize, notebooku, pračky či jiného vybavení domácnosti, které potřebujete opravdu urgentně.

Samozřejmě i zde jsou jistá omezení, pokud jste zákazníkem podobných společností poprvé, máte na kontě určitý limit, který se odblokuje teprve tehdy, pokud se stanete stálým zákazníkem. Například lotyšská společnost Crediton má tento limit ve výši tři tisíce pět set korun. Jinými slovy – při první žádosti o sms půjčku zkrátka větší obnos nedostanete, při opakované žádosti a samozřejmě i adekvátní schopnosti splácet, můžete dostat postupně i dvojnásobek této částky.

V žádosti o sms půjčku přitom nemusí být žádné rozsáhlé údaje, stačí jen jméno a rodné číslo. Poté, co pošlete zmíněnou sms zprávu, musíte se ještě registrovat na webu dané společnosti a poslat jednu korunu českou na její účet, to kvůli ověření vaší žádosti. A vše bude vlastně vyřízeno, nejpozději do druhého kalendářního dne (ale mnohem častěji ještě dřív) můžete očekávat peníze na svém bankovním účtě.

Sms půjčka bez registru ihned je nabízena společnostmi jako Ferratum, Finsen či ViaSMS, v těchto případech si ale můžete zažádat poprvé “jen” o dva tisíce korun. Jediné omezení skýtá předchozí zkušenost nebankovní společnosti s vámi – takže pokud máte účty v pořádku a jste si jisti svou schopností tento menší úvěr splácet, je pro vás půjčka od nebankovní společnosti celkem solidní volbou.