Díky SMS půjčkám získává každý měsíc mnoho lidí peníze na zaplacení složenek nebo nejrůznějších menších výdajů, na které jim nezbyli peníze z výplaty anebo z důchodu.

Protože je nabídka těchto úvěrů stále širší, musí poskytovatelé sms půjček bojovat o klienty stále více a proto přichází se zajímavými akčními nabídkami. Tím nejlepším bonusem je pravděpodobně nabídka první sms půjčky na účet zdarma.

krátkodobé půjčky zdarma

U některých společností, které nabízí krátkodobé půjčky si můžete jako nový klient nezávazně jejich služby vyzkoušet. Nabídnou vám totiž půjčku, sice s o něco menší cílovou částkou a kratší splatností, ovšem úplně zdarma a bez navýšení.

Příkladem takové úvěrové společnosti je Perfect Money, která u nás nabízí SMS půjčky už několik let.

Díky jejich službám si mohou lidé vzít pravidelně v případě nouze rychle úvěr od 1000 do 5000 kč na cokoliv potřebují a bez složitých formalit. Pravidelní zákazníci sice u Perfect Money za půjčení platit musí, ovšem pokud si berete jejich půjčku poprvé, je úrok opravdu 0 %.

Perfect Money však není jedinou společností, která nabízí první půjčky zdarma. Další známou firmou ze sektoru nebankovních půjček je Ferratum Czech, která nabízí půjčky až do 10 000 Kč.

  • Mezi nové společnosti, které vám můžou půjčit ještě o 2 500 Kč více patří Zaplo Finance a Kredito24. U obou těchto poskytovatelů je půjčka poprvé tak bezúročně.

Jestliže přemýšlíte o tom, že si peníze u některé ze společností půjčíte, nezapomínejte na to, že zde není splatnost příliš dlouhá, takže peníze zadarmo si moc neužijete. Je samozřejmě možnost zkombinovat si několik půjček zároveň a prodloužit si tím tak dobu splatnosti o značnou část týdnů.

V případě opakované půjčky se pak platí úroky, které se počítají podle doby splatnosti. U některých firem je volitelná (například u Zaplo půjčky nebo Kredito24), jinde si můžete zvolit z přednastaveného období (OmegaPůjčka).