Vysoké daně, nájmy, ceny potravin i služeb a nízké příjmy…tíživá finanční situace může postihnout dnes ji opravdu každého. Jak potom takový problém ale řešit? Vyřizování půjček u banky je zdlouhavé a Vy potřebujete menší obnos právě hned teď,

SMS půjčka bez poplatku

SMS půjčka bez poplatku

prosit své přátele už se Vám nechce, jak se s takovou situací poprat? Na trhu přibývá čím dál více soukromých nebankovních organizací, které poskytují velmi rychlé půjčky, stačí se zaregistrovat na jejich stránkách a pak, za pomoci získaného ID kdykoliv poslat sms s žádostí o menší finanční obnos, o který můžete žádat opakovaně, avšak až po splacení půjčky předešlé. Sms půjčky bez registračního poplatku se vyznačují svou rychlostí, peníze na svém účtu tak můžete mít již do jedné hodiny, a také dobou splatnosti, která je do 3-4 týdnů, záleží na vybrané společnosti a hlavně na domluvě s ní. Půjčky tak přizpůsobují klientům, aby byly co nejrychlejší, dokonce mohou poskytovat i bezplatné finanční poradenství, kdy se snaží klientům pomoci s jejich finanční situací a jak nejlépe jí úplně vyřešit.
Některé organizace vyžadují za registraci u nich poplatek ve výši jedné koruny. Některé organizace pak nabízejí první půjčky zcela zdarma, anebo také záleží na výši půjčky, od které se poplatek za registraci určuje. Ovšem registrační poplatek 1 koruna je spíše symbolický, a proto se tak sms půjčky bez registračního poplatku mohou řadit do půjček bez registračních poplatků.
Společností nabízející tento druh půjček stále přibývá, kvůli konkurenci se tak snaží vycházet svým klientům co nejvíce vstříc. Registrační poplatek 1 Kč vyžadují například tyto společností: Ferratum, Perfect Money, Kouzelná půjčka, MoneyNow a další.