Rádi byste si půjčili peníze pomocí klasické sms půjčky, o které jste asi hodně mezi přáteli slyšeli a bojíte se vysokých skrytých nákladů? Zkuste sms půjčku bez poplatku, společnost Ferratum nabízí novým zákazníkům možnost splatit přesně takovou částku, jakou si půjčíte!

Sms půjčka bez poplatku nevyžaduje registraci, výpis z registru dlužníků, ručitele, a ani potvrzení o příjmu. Potřeba je jen minimum údajů o vás (to znamená jméno, příjmení,

Peníze bez poplatků

Peníze bez poplatků

adresa v případě, že chcete zaslat vše složenkou a samozřejmě i číslo bankovního účtu), které uvedete ve zmíněné sms zprávě a vaše žádost bude ihned projednávána. V odpovědi formou sms získáte jedinečný aktivační kód, díky kterému se přihlásíte do svého nového profilu na webové stránky nebankovní společnosti a vše tím pádem budete mít jako na dlani.

Bude ještě třeba poslat symbolický poplatek – jednu korunu českou – na účet nebankovní společnosti, aby si tato ověřila, že je váš bankovní účet opravdu aktivní. Koruna je samozřejmě vratná. 🙂

Nebankovní společnosti mají samozřejmě k dispozici hned několik bankovních účtů v různých bankách, to proto, aby k vám peníze přišly co nejdříve to bude možné. Platební operace jsou většinou zadávány prakticky ihned a takříkajíc “do večera” máte s jistotou své peníze k dispozici, velmi výjimečně se vše zdrží do druhého dne. Nejdelším termínem je v podstatě čtyřiadvacetihodinová lhůta, což byste v bance při standardních transakcích asi nemohli v žádném případě očekávat.

Při sms půjčce bez poplatku nemusíte dokazovat absolutně nic, kromě toho, že reálně existujete. Výhodou je, jak již bylo řečeno, především závratná rychlost, se kterou se v moderní době setkáte snad jen v rámci připojení k internetu. Během krátké chvíle můžete disponovat vyžádanou půjčkou, se kterou vystačíte kýžené dva nebo tři dny do výplaty.