Chtěli byste sms půjčku ve výši 1000 korun bez poplatku? Není to vůbec žádný problém, v současné době ji nabízí například původem finská společnost Ferratum, která se řadí mezi přední tuzemské poskytovatele nebankovních úvěrů.

Tisíc korun sice není zrovna velká částka, ale dva nebo tři dny před výplatou může zachránit mnohé, jak asi leckdo z nás pocítil na vlastní kůži, když nedokázal vyjít s pravidelným měsíčním příjmem.

Řešení takové situace je přitom poměrně snadné, požádáte o sms půjčku ve výši 1000 korun bez poplatku například u společnosti Ferratum, vše bude vyřízeno zhruba do jedné hodiny od oficiálního podání žádosti (během deseti minut se například dozvíte, jestli vám je půjčka přiznána nebo není, ale obvykle jde jen o formalitu – do půl hodiny se pak obvykle dočkáte přesunu vyžádaných financí na bankovní účet, kde s nimi můžete bez jakýchkoliv potíží disponovat.

Sms půjčka 1000 bez poplatku je rychlá, transparentní a kromě jiného i velice levná. Bude vám totiž odpuštěn poplatek za zprostředkování úvěru, který může činit třeba i sto korun českých – a je pravdou, že byste pak v konečném důsledku splatili mnohem větší sumu.

Doba splatnosti sms půjčky 1000 bez poplatku se u většiny společností poskytujících v rámci České republiky nebankovní úvěry pohybuje mezi sedmi a pětačtyřiceti pracovními dny, vše lze samozřejmě ještě o něco prodloužit, pokud si tedy ve výsledku ještě trochu připlatíte (obvykle jde prodloužit půjčku, resp. dobu její splatnosti, až o pětačtyřicet dnů s tím, že za každý den navíc se přidá k celkové dlužné částce jako penále jedno procento – což je zajisté docela férová záležitost).

Sms půjčka 1000 bez poplatku nabízí kromě společnosti Ferratum například i lotyšská CreditOn nebo ViaSMS, kde se dočkáte velmi podobných (tedy celkem dosti výhodných) podmínek.