Už jste slyšeli o rychlé Tesco půjčce? Že ne? To je docela škoda, protože v případě, že si potřebujete tu a tam půjčit nějaký menší či větší finanční obnos, výhodnější podmínky najdete v současné době jen málokde, pokud ovšem vůbec.

Rychlá Tesco půjčka je totiž sjednaná obvykle s obrovskou rychlostí a navíc velmi férovými podmínkami. Tento druh půjčky si navíc lze vyřídit v mezičase nákupního dne s celou rodinou, takže nemusíte odbíhat kamsi na pobočku, je totiž rovnou v tomto supermarketu. Rychlá Tesco půjčka ve výši dvacet až sto padesát tisíc korun samozřejmě nevyžaduje ručitele, poplatek za zprostředkování nebo vedení účtu (či dokonce předčasné splacení půjčky) je zde doslova tabu, takže se ničeho podobného nemusíte ani v nejmenším obávat.

Pokud chcete rychlou Tesco půjčku přeci jen sjednat po telefonu, volejte infolinku, kterou najdete na webových stránkách obchodu, nebo si požádejte prostřednictvím krátkého formuláře o kontakt, telefonisté Tesca se vám rádi ozvou!

Pokud potřebujete radu, volejte bezplatnou infolinku 840 111 321, která je k dispozici v zásadě od pondělí do pátku mezi 8 a 16 hodinou. Stejně tak lze navštívit zákaznický servis prostřednictvím emailu a tak podobně.

Splácet rychlou Tesco půjčku můžete naprosto bez obav, odklad splátek je samozřejmostí (až čtyřikrát v průběhu splácení si vše můžete o měsíc odložit), dle libosti také například změnit výši splátek nebo si svou půjčku dokonce nechat pojistit.

A navíc, pokud budete splácet v pořádku, bude vám odpuštěna až polovina úroků. A o tom se vyplatí určitě uvažovat, že? Není třeba žádné potvrzení o příjmu ani ručitel, půjčit si můžete až 150 tisíc

koruna peníze dostanete přímo na bankov

ní účet. Takový luxus vám hned tak někde nenabídnou!

Rychlá Tesco půjčka

Rychlá Tesco půjčka