Chtěli byste si půjčit nějaké peníze a jste zrovna nezaměstnaní? Žádný problém, půjčky bez příjmu nabízí většina tuzemských nebankovních společností, které se na českém úvěrovém trhu pohybují, může jít i Provident Financial, CreditOn nebo třeba finské Ferratum, které v posledních měsících zaznamenalo vysoký nárůst obliby.

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez příjmu jsou v posledních několika letech stále oblíbenější. Jsou tu jako pro ty, kteří zatím marně hledají zaměstnání, ale i pro studenty nebo matky na mateřské dovolené, které tak nějak nevycházejí s penězi.

Samozřejmě, nebankovní půjčky si mohou sjednat i lidé v důchodovém věku, stejně tak lidé, kteří jsou stále zapojeni v pracovním procesu. Půjčit si je dnes tak snadné…

Nad půjčkou nemusíte složitě přemýšlet, většina nebankovních institucí provozuje infolinku s vyškolenými telefonisty, kteří s radostí zodpoví každý smysluplný dotaz, stejně tak máte k dispozici na webu té které nebankovní instituce k dispozici přehledný kalkulátor, který vám poradí, pokud si nevíte rady kolik si vlastně chcete půjčit. Nebojte se – vše včetně infolinek je naprosto zdarma!

Půjčka bez příjmu je zajímavým produktem pro všechny, kteří na přechodnou dobu ztratili práci, nebo se řadí hrdě do kategorie sezonních pracovníků. Pokud jste si jistí, že během dvou nebo tří měsíců práci znovu najdete, nebo třeba pracujete ve školství, je tato půjčka jako stvořená právě pro Vás!

Pokud si potřebujete půjčit více než deset tisíc korun, zkuste společnosti jako je Cetelem, Home Credit nebo Provident Financial. Pro půjčky například ve výši jedné nebo dvou tisícikorun jsou tu jiné korporace, jako například ViaSMS, Ferratum nebo CreditOn, které zmíněnou částku obvykle půjčí prvozákazníkům, pokud si budete půjčovat častěji, tato částka se může navýšit až na dvanáct tisíc korun, což je poměrně zajímavá suma…