Moderní doba přináší stále nové vymoženosti, které se nevyhýbají ani oblasti finančnictví a úvěrů. Půjčka přes sms je už nějakou dobu realitou všedního dne, díky které poskytování úvěrů je jednodušší než kdy předtím.

Stačí vlastnit připojení k internetu a mobilní telefon (kdo by dneska tyhle dvě věci vlastně vůbec postrádal?) a

Půjčka za SMS

Půjčka za SMS

máte vystaráno. Vše může být vyřízeno už doslova během několika minut, navíc nemusíte chodit nikam na pobočku a čekat, až na vás konečně po pár hodinách dojde řada – vše lze řešit z pohodlí domova, třeba u šálku dobré kávy.

Zkuste například finskou společnost Ferratum, která působí na tuzemském trhu již druhé desetiletí a má za sebou tisíce spokojených zákazníků. Půjčit si coby nový zákazník můžete až částku odpovídající dvěma tisícům korun, později i více. Splatnost půjček přes sms se zpravidla pohybuje mezi dvěma týdny a dvěma měsíci – nejobvyklejší doba splácení je rovný jeden měsíc. Pokud nestíháte splácet, nic zvláštního se neděje, splátky můžete odložit až o 45 dní – v tom případě ale počítejte s jistým navýšením, protože každých patnáct dnů prodlevy znamená i patnáct procent z celkové dlužné částky navíc. To ale není nic, s čím bychom se měli zdlouhavě zabývat, každý z nás určitě tisíc či dva tisíce korun splatí prakticky ihned, nebo ne?

Na půjčky přes sms se specializuje prakticky celý český nebankovní úvěrový trh. Stačí si jen najít spolehlivou nebankovní společnost a můžete si rázem půjčit částku až do výše dvanácti tisíc korun – přesně tolik si totiž lze půjčit u jednoho z tuzemských poskytovatelů – ViaSMS. U jiných společností jsou sice limity nižší, přesto i tak poměrně vysoké, horní strop půjčky se obvykle pohybuje v rozmezí pěti až šesti tisíc korun. A uznejte sami, jednorázově asi víc jen tak někdo potřebovat v dnešní době nebude – to ovšem neznamená, že by byl problém sjednat půjčku v jiné výši, tehdy bude ale třeba návštěva pobočky nebo dealera té které společnosti u vás doma.