Ne vždy, když si půjčujete peníze, je potřeba si brát velkou půjčku v hodnotě desítek tisíc korun.

Díky menším nebankovním společnostem si lze vypůjčit peníze i v menší míře krátkodobě, Půjčka před výplatou 5000 bez poplatkutřeba když potřebujete 5000 Kč před výplatou. Které z nebankovních společností nabízí seriozní půjčky, u nichž nehrozí riziko podvodu?

Takových firem je u nás určitě více, ovšem v dnešním článku se zaměříme na firmu Perfect Money. Jde o českou nebankovní společnost, u které si krátkodobě půjčují tisíce klientů už několik let. I když nenabízí nijak velké půjčky ve svém oboru krátkodobých úvěrů mají nabídku velmi zajímavou.

Půjčí vám maxímálně 5000 Kč, ovšem velmi rychle a také bez poplatků předem. U konkurence je často potřeba platit poplatek alespoň 1 Kč pro ověření, zde však není nutné ani to. Stačí si jen vybrat částku a vyplnit žádost na jejich internetových stránkách.

Peníze do tří dnů

Pravděpodobně patříte mezi zákazníky, kteří si ještě u zmiňované nebankovní společnosti peníze nepůjčovali. V takovém případě můžete mít peníze do dvou nebo tří dnů.

Nejprve je potřeba vyplnit online žádost a tu poslat přes internet nebankovní společnosti. Velmi rychle poté obdržíte emailem instrukce a také podklady ke smlouvě. Tu musíte vytisknout a podepsat, potom poslat poštou na adresu Perfect Money.

Po doručení, což je tak do dvou až tří pracovních dnů, dojde ke schválení úvěru a peníze jsou vám odeslány ihned na váš bankovní účet. Ještě v ten den je tak většinou můžete využít.

Jak probíhá splácení?

Splátka rychlé půjčky bez poplatků je u Perfect Money jednorázová. Před uplynutím doby splatnosti, jakou jste si zvolili (maximálně 28 dní) musíte peníze převodem na účet zase splatit zpátky této nebankovní společnosti i s poplatkem.

Poplatek se platit nemusí jedině v případě, že jste novým zákazníkem a půjčujete si u Perfect Money poprvé. V takovém případě lze využít půjčky zdarma až do 3000 Kč.