Potřebujete půjčit sumu, která se blíží třiceti tisícům korunám, ale nevíte, kde to může být pro vás, váš čas i peněženku nejvýhodnější? Půjčka do 30000 korun ihned je dostupná všem, bez ohledu na to, jestli figurují v registru dlužníků Solus nebo jsou zrovna toho času nezaměstnaní.

Stejně tak není ani trochu nutné shánět ručitele, k půjčkám do 30000 ihned postačí vlastně jen dva doklady totožnosti, jak je tomu obvyklé u drtivé většiny nebankovních společností, které působí na tuzemském trhu.

Na co vlastně potřebujete půjčit? Je třeba si rozmyslet, jak velký úvěr si vlastně hodláte vzít, aby jej pak šlo v pořádku a pohodě splácet. Musíte si také rozvážit termín splatnosti, protože ten se až o tolik (bohužel) odložit nedá.

Doba splatnosti se u krátkodobých půjček pohybuje mezi sedmi a čtyřiceti pěti dny, v případě nutnosti se dá u některých společností protáhnout až na dvojnásobek, to ovšem samozřejmě není tak úplně zadarmo – pokud si totiž půjčku s dobou splatnosti do jednoho měsíce necháte prodloužit zhruba o dalších třicet dní, dáte navíc celou třetinu vypůjčené sumy.

Půjčky do 30000 ihned jsou k dispozici všem – studentům, zaměstnancům, ale například i důchodcům. Rychlost vyřízení půjčky je doslova blesková, už během pouhých deseti minut se dozvíte, jestli úvěr získáte a ještě tentýž den můžete často očekávat převedení peněz, se kterými můžete samozřejmě zcela volně disponovat, záleží pak už jen na vaší schopnosti splácet.

Společnosti jako ViaSMS, Cetelem či Provident Financial jsou jedny z těch, na které se můžete s půjčkou do 30000 korun obrátit. Ferratum nebo CreditOn se nicméně specializují spíše na nižší částky…