Téměř každý se někdy dostal do finanční krize. Stačí když se naskytnou nečekané výdaje – oprava auta, svatba nebo akční nabídka, které prostě nemůžete odolat. Teď ale nevystačíte s penězi do výplaty? Nechcete si půjčovat u známých? Pro takové z vás je tu řešení – půjčka do výplaty.

Tato nebankovní krátkodobá půjčka do výplaty je rychlé a jednoduché řešení. Je vhodná pro ty, kteří vědí, že v blízké době budou mít peníze na splacení.

Ke zřízení půjčky do výplaty do 5000 potřebujete splňovat dané podmínky – věk nad 18 let, způsobilost k právním úkonům. Některé společnosti nepotřebují dokazovat příjmy a nenahlíží ani do registru dlužníků. Je zde tedy i šance pro ty, kteří mají záznam a nemohou si tak půjčit v bance.

Půjčku si můžete sjednat jednoduše a velmi rychle. Vše vyřídíte z pohodlí domova, nemusíte chodit na osobní schůzky a zabývat se složitým papírováním.

Stačí když na internetové adrese dané nebankovní společnosti vyplníte online formulář, ve kterém uvedete základní informace a částku, kterou si chcete půjčit.

Některé společnosti požadují i registrační poplatek, který zašlete na bankovní účet společnosti. Po odeslání žádosti vám na email přijdou další informace jak postupovat.

Po schválení vaší půjčky vám peníze přijdou během 48 hodin. Peníze si můžete nechat zaslat poštovní poukázkou, nebo na váš bankovní účet.

Půjčku do výplaty nabízí i nebankovní společnost CreditON. Ke zřízení půjčky nepotřebujete téměř nic jen věk nad 18 let, mobil a účet v bance.

Pokud si u této společnosti chcete půjčit, musíte se zaregistrovat a zaplatit registrační poplatek, který činí 1 Kč. CreditON nabízí půjčky až do 10 000 Kč, splatnost bývá většinou kolem 7 – 10 dny.