Kvůli novému zákoníku museli poskytovatelé půjček a úvěrů v mnohých případech zpřísnit svoje schvalovací metody při vyřizování žádostí od klientů a lidé s horší bonitou tak mají zase o něco menší šanci na získání půjčky.

Stále u nás ovšem existují firmy, které nenahlíží do registrů dlužníků, neprověřují vaše pravidelné příjmy a půjčí vám třeba i v případě, že jste zadlužení a v exekuci. Půjčky pro dlužníky a lidi v registru jsou ovšem skoro vždy dražší a to kvůli vyššímu riziku při půjčování finančních prostředků.

Dalším častým případem je také to, že půjčky skoro každému nabízí hlavně menší nebankovní společnosti, které mají v nabídce krátkodobé půjčky před výplatou.

Díky nim sice peníze získáte, jde ovšem o malé částky, většinou do 5000 nebo 10 000 Kč.

Někomu ovšem tyto krátkodobé půjčky vyhovují, mají totiž několik značných výhod. Jsou ideální pro ty, kteří nemají čas vyřizovat si půjčky na pobočkách a hledat osobně firmu, která vám půjčí.

Nebankovní malé půjčky jsou skoro ve všech případech dostupné po internetu, takže stačí vyplnit několik žádostí a hned máte zjištěno, kdo vám půjčí a kde peníze nezískáte.

Půjčky do 5000 Kč

V případě, že hledáte menší půjčky s kratší splatností a výhodnějším úrokem, potom můžeme doporučit firmu Perfect Money.

Jejich půjčka je dokonce nyní v akční nabídce pro nové klienty bez úroků a vy si tak můžete jejich služby nezávazně otestovat. Při opakované půjčce si můžete požádat až o 5000 Kč.

Splatnost je standardně do 28 dnů, ovšem v případě nouze si ji můžete za poplatek prodloužit. Perfect Money nevyžaduje žádné registrační poplatky předem a to ani 1 Kč.

Půjčky do 10 000 Kč

Půjčíme opravdu každémuDalší úvěrovou společností, která nabízí rychlé úvěry skoro každému je Dollar Financial Czech republic s.r.o., která koupila Omega Půjčku.

Díky ní můžete získat až 10 000 Kč se splatností na 1 měsíc. Vyřízení u této společnosti je rychlejší, ale platí se zde ověřovací poplatek 1 Kč předem při žádosti o první půjčku.