Nacházíte se právě ve finanční krizi a nevíte jak z toho ven? Nechcete si půjčovat v bance ani od známých? Zkuste nebankovní společnosti. Nevíte ale kterou a jak si půjčku zřídit? Nechce se vám chodit na osobní schůzky a zabývat se zbytečnou administrativou? Vyberte si půjčku od nebankovní společnosti.

Půjčku si můžete zřídit z pohodlí vašeho domova, nebo v práci během pauzy. Sjednání netrvá ani 30 minut a peníze budete mít na účtě do 48 hodin. Je velké množství nebankovních společností, kterou si ale vybrat?

Známou nebankovní společností je NetCredit (Netcredit zkušenosti). Tato společnosti nabízí půjčky do 4500 Kč. Pro stálé, věrné klienty, kteří splácí půjčky včas je tu možnost půjčit si částku do 12 000 Kč. Splatnost půjček je od jednoho dne do třiceti dnů.

Zřídit si ji můžete na internetových stránkách společnosti vyplněním online formuláře. Společnost požaduje identifikační poplatek – 1 halíř, který slouží k ověření vašeho bankovního účtu.

U společnosti Net Credit si můžete i vydělat. Za každého nového klienta, kterého přivedete prostřednictvím vašeho profilu získáte 200 Kč. Peníze ale dostanete jen když klient získá půjčku a zašle identifikační poplatek.

Další společností, která nabízí výhodné a rychlé půjčky ihned na účet je společnost Credium. Credium nabízí půjčky od 4000 do 50 000. Doba splatnosti půjček bývá většinou 45 až 60 týdnů. Při zřizování půjčky nemusíte udávat na co budete peníze využívat.

Nutností je ale doložení přijmů. Credium nepožaduje registrační poplatek předem a nemusíte mít ani ručitele. Peníze vám přijdou do 24 hodin. Můžete si je vzít v hotovosti nebo si je nechat zaslat na váš bankovní účet.

Nebankovní společnost Ferratum nabízí půjčky od 500 až do 2000 Kč. Při opakovaném půjčení si můžete zažádat i o částku 10 000 Kč. Splatnost bývá okolo 15 – 30 dnů. Nemusíte se domlouvat na žádné osobní schůzky.

Vše vyřídíte z pohodlí domova během několika minut. Spolešnosti nepotřebuje prohlížet vaše přijmy. Nenahlíží ani do registru dlužníků, takže jsou půjčky vhodné i pro ty, kteří mají záznam a nemohou si tak půjčit u banky. Neplatíte ani žádný poplatek předem.