Už jste o nich někdy slyšeli? Money sms půjčky jsou jednou z nejnovějších a současně i nejzajímavějších možností tuzemského trhu s úvěry. Pokud nevěříte a chcete si raději tuto firmu trochu prověřit, můžete si vzít takzvanou mikropůjčku money sms, na kterou si lze vyžádat například jeden tisíc korun českých. Kdybyste ale měli aktuální finanční potřebu o něco vyšší, úvěrové maximum je v tomto ohledu na rovných deseti tisících.

Money sms půjčky mají obvyklou dobu splatnosti mezi patnácti a třiceti kalendářními dny. Není se určitě čeho bát, zmíněná firma totiž působí i v některých severských zemích (Finsko, Švédsko) a také například v Polsku, a to poměrně pěknou řádku let.

Chtěli byste mít peníze na bankovním účtu nejpozději do 24 hodin (a mnohdy ještě podstatně rychleji, protože „čtyřiadvacítka“ je jen maximální doba nutná k vyřízení, průměrná je poněkud jiná a blíží se spíše jedné hodině)?

V případě Money sms půjčky ani není třeba počítat se žádnými zbytečnostmi, které jsou v současné době beztak formalitami – nutnost dokládat potvrzení o příjmu nebo si přivést ručitele a tak dále a tak dále. Jediná nutnost je zaslání jedné koruny z vašeho bankovního účtu na účet Money sms, kterým dáte najevo validitu vašeho bankovního účtu a zároveň samozřejmě i své nejčistší úmysly.

Potřebujete zaplatit standardní studentské výdaje (může mezi to patřit i nákup notebooku, tomu se určitě meze nekladou), koupit mikrovlnnou troubu do kuchyně či například rychlovarnou konvici nezbytnou pro přípravu ranní kávy, Money sms půjčky jsou tu pro vás!

Stačí jen vyplnit krátký formulář, kterým se na webových stránkách Money sms závazně registrujete a být starší osmnácti let věku. Pak je vše připraveno k tomu, abyste mohli požádat o úvěr až do výše deseti tisíc korun českých.