Děláte si zálusk na takzvanou Kouzelnou půjčku? Rozhodně neděláte chybu. O půjčku můžete požádat, ať už máte trvalé bydliště kdekoliv. Není se třeba bát žádné směnky a jejího podpisu, žádné poplatky předem nebo poplatek za zprostředkování a tak podobně.

Pokud jste zákazníkem Kouzelné půjčky poprvé, můžete si požádat až o deset tisíc korun, navíc už do jedné hodiny od podání žádosti můžete čekat výsledek, takže peníze mohou na váš účet putovat poměrně dost rychlou formou, dokonce až bleskovou ve srovnání s kdejakým bankovním úvěrem.

Celá řada spokojených klientů, jejichž pár pochvalných slov si můžete dle libosti přečíst na webu této společnosti, i to je Kouzelná půjčka. Navíc můžete vyhrát i zajímavé milé ceny – už jen tím, že si půjčujete, tedy vlastně i soutěžíte.

Výhodou Kouzelné půjčky je výše možnosti první půjčky. Většina nebankovních institucí vám totiž zpočátku příliš nevěří a obvykle vám půjčí maximálně tři tisíce korun. V případě Kouzelné půjčky přitom můžete čerpat až desetitisícový limit.

Pokud to bude třeba, na požádání může Kouzelná půjčka zaplatit automaticky vaše účty a vy se de facto nemusíte o vůbec nic starat. Například pokud si půjčíte pět tisíc korun s dobou splatnosti do 14 dnů, nazpět pak ve splátkách připlatíte 600 korun na úrocích.

Pokud se zařadíte mezi stálé klienty Kouzelné půjčky, můžete čerpat jednorázové úvěry až do výše padesáti tisíc korun s dobou splatnosti až jeden kalendářní rok, což je vlastně velmi výhodné.


Kouzelná půjčka vám nic nezatajuje, nepřinutí vás zastavit majetek nebo podepsat smlouvu s drobnými dodatky, které nepřečtete bez brýlí.

O Kouzelnou půjčku přitom můžete díky internetu a mobilnímu telefonu požádat odkudkoliv, klidně z pohodlí domova nebo například i ze zahraničí!