Znáte to, půjčuje se snadno, člověk se zadluží ani neví jak, ale pak se může velmi jednoduše stát taková situace, kdy jednoho dne nebude dotyčný moci dále vše řádně a včas splácet a začne se zadlužovat čím dál víc. Tyto půjčky Vám v tísnivé finanční situaci velmi pomohou, ale zároveň přináší vlnu starostí se splácením, lidé se tak dále zadlužují, berou si půjčky na již splácené půjčky a zamotají se tak do začarovaného kruhu, ze kterého jen těžko bývá úniku a upřímně, hrozba exekuce není opravdu nic příjemného.

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

Ať už se jedná o jakékoliv půjčky, úvěry, hypotéky a půjčky u soukromých organizací, bankovních i nebankovních půjček, každá má své úrokové sazby a vše je nutné řádně splácet. Co vlastně znamená konsolidace půjček? Konsolidace půjček bez registru je dnes již známou a oblíbenou službou, kterou poskytuje téměř každá finanční instituce. Znamená sloučení všech těchto Vašich půjček a úvěrů v jednu jedinou částku, kterou měsíčně splácíte, úrok na tuto sloučenou půjčku je sice vyšší, ale ve výsledku Vám pomůže opravdu hodně ušetřit za každý měsíc a to nejen díky převodu peněz, kdy převádíte pouze jednu částku. Konsolidace půjček bez registru znamená, že se jíž více daná organizace, jež tuto službu nabízí, nebude zabývat registry dlužníků. Zažádat o sjednocení finančních závazků můžete online, vše je jednoduché, není třeba dokládat jakékoliv doklady o příjmu a ani se nemusíte bát skrytých poplatků. Avšak je důležité vědět, že i konsolidace bez nahlížení do registru musí dodržovat určitá pravidla. Žadatel musí mít stálý příjem a výše hranice konsolidace dosahuje maximálně hodnoty půl milionu korun.

Konsolidace vašich půjček bez registru tedy umožňuje sloučení jejich neomezeného množství. Organizace zaručují individuální přístup a většinou i finančního poradce, jejich cílem je zbavit Vás starostí a dluhů a pomoci Vám vyřešit Vaši finanční situaci. Konkurence je veliká a dnes je z čeho vybírat, nebankovních organizací je opravdu nesčetné množství, poskytovatelé se tak snaží vycházet zákazníkům co nejvíce vstříc.