Společnost Home Credit je na tuzemském nebankovním trhu s úvěry jedním z předních hráčů. Home Credit půjčka po telefonu je určitě jednou ze zákaznicky nejvyhledávanějších komodit. Potřebujete také půjčit?

U společnosti Home Credit si můžete sjednat půjčku po telefonu až do výše 150 tisíc korun.
Samozřejmě se nemusíte – jako byste snad byli někde v kostele u zpovědnice – přiznávat k tomu, na co je půjčka vlastně určena (ale něco podobného neplatí už v současné době asi nikde, byť zvláště v minulých letech byly banky velice zvědavé).

Půjčky ve výši deseti až sto padesáti tisíc korun lze navíc u společnosti Home Credit bez udání konkrétního důvodu do uplynutí jednoho kalendářního měsíce zrušit, a to zcela bez jakékoliv smluvní pokuty. Kromě jiného si můžete pojistit výdaje a nemusíte shánět ručitele, což je další milý bonus (ačkoliv v současné době jde také spíše o „jasnou záležitost“).

Jak vlastně lze získat půjčku po telefonu od společnosti Home Credit? Je to velmi snadné. Na webu této instituce naleznete krátký kontaktní formulář, který vlastně stačí jen vyplnit, a budete obratem kontaktováni zástupcem firmy. Doložit budete muset dva doklady totožnosti (pokud jste občanem

ČR, je nutné prokázat se platným občanským průkazem – druhý doklad totožnosti je už spíše volitelný – je vcelku jedno, zda půjde o řidičské oprávnění nebo třeba cestování pas).

Další možností je zavolat na bezplatnou infolinku, kde se můžete nejen poradit o konkrétní půjčce, ale rovněž se zeptat na cokoliv, co by vás mohlo zajímat v souvislosti s úvěry od společnosti Home Credit.


A jak dostanete peníze? Jsou dvě možnosti – buď na bankovní účet, nebo je inkasujete skrze složenku, kterou si vyzvednete na nejbližší poště.