Přemýšlíte o krátkodobé půjčce, kdy si půjčíte třeba jednu nebo dvě tisícikoruny? Nejlepší volbou pak asi bude finská nebankovní společnost Ferratum. Takzvaná Ferratum sms půjčka zaujala zákazníky ve více než dvaceti zemích světa, různé pobočky mají na čtvrt milionu spokojených zákazníků. Co kdybyste mezi ně v budoucnu patřili i vy?

Spolehlivost a férovost, to jsou základní dvě slova, která tuto nebankovní instituci charakterizují. Třetím slovem v pořadí je bezesporu rychlost, protože peníze na svém bankovním účtu můžete čekat vlastně ještě týž den, kdy se rozhodnete o půjčku zažádat.

Půjčka od Ferratum

Půjčka od Ferratum

Nejčastější doba převodu je však prakticky jen několik desítek minut, záleží ovšem samozřejmě na konkrétní bance, která zrovna některé převody zrovna neurychluje. Nicméně, Ferratum má účet prakticky v každé tuzemské bance, rychlost je tedy v tomto ohledu vskutku impozantní. Ať už jste u kterékoliv banky, dostanete peníze na účet prakticky ihned.

Každý z nás někdy nevyjde s výplatou nebo potřebuje nutně pořídit věc, která nesnese odkladu. I kdyby to mělo být pár lahví archivního vína! Ferratum sms půjčka je tu pro vás v každém případě k dispozici, splátky si můžete odložit dle vlastní potřeby a přání až o 45 dní (s tím, že každých patnáct dnů navíc vlastně znamená patnáctiprocentní navýšení dlužné částky, což ale v případě jedné nebo dvou tisícikorun není určitě nic horentního).

Ferratum sms půjčka vám umožní vzít si úvěr ve výši až deset tisíc korun (pokud ovšem budete stálým zákazníkem). Žádné potvrzení o příjmu, žádný ručitel ani nic podobného. Jen dohoda mezi vámi a společností Ferratum. Navíc vše můžete zařídit z pohodlí domova, odpadá tak návštěva pobočky a doslova „zabité“ odpoledne tam, kde vlastně ani nechcete být (ale nemáte bohužel v tu dobu jinou možnost).