Potřebujete si půjčit na nové auto, rádi byste si vylepšili vybavení domácnosti či rekonstruovali byt?

Zkuste třeba Essox půjčku. Právě tento spotřebitelský úvěr patří mezi vůbec nejlepší nabídky této společnosti, jejíž hlavní cíl při jednání se zákazníkem je férovost a rychlost.

Například výše splátek se v žádném případě nemění a splatíte přesně tu dohodnutou částku ze smlouvy. Smlouvu s Essoxem můžete přitom uzavřít přímo v některém z partnerských obchodů a v podstatě si tak vzít pračku, televizor či nový počítač s sebou ihned do auta. Splátky přitom můžete společnosti Essox poukázat jak bankovním převodem, tak i poštovní poukázkou či inkasem, takže variabialita výběru je v tomto ohledu opravdu velká. V každém kraji ostatně existuje hned několik firem v různých odvětvích, které poskytují možnost prodeje na splátky skrze společnost Essox.

Essox půjčka je bez poplatku za vyřízení, neplatíte ani žádné měsíční poplatky, jako je třeba vedení úvěrového účtu. Určena je jak pro podnikatele, tak i pro fyzické osoby, dobu splácení lze sjednat na délku šesti až čtyřiaosmdesáti měsíců (tedy jinými slovy půl roku až šest let). A kolik si vlastně v případě Essox půjčky můžete vyžádat peněz? Řádově jde o úvěry typicky mezi patnácti a dvěma sty tisíci korunami, což pokryje náklady jako na notebook pro studenta, tak i na ojetý automobil nebo částečnou rekonstrukci menšího bytu.

A co pro Essox půjčku ještě potřebujete? Je to vlastně jednoduché. Stačí dva doklady totožnosti – tj. občanský průkaz a například řidičské oprávnění, cestovní pas nebo ISIC karta pro studenty. Dále musíte doložit pravidelný měsíční příjem. Bezpečná půjčka od společnosti Essox nabízí i pojištění schopnosti splácet, takže se ani nemusíte bát toho, že třeba v případě ztráty zaměstnání přijdete o

střechu nad hlavou.

Essox půjčka

Essox půjčka